Застосовані санкції до восьми учасників-порушників торгів на УУБ за напрямком «Необроблена деревина»

Головними засадами роботи Української Універсальної біржі є дотримання чинного законодавства, нормативно-правових документів та правил торгівлі. На біржі діє постійний моніторинг учасників торгів щодо порушень сторонами своїх зобов’язань до умов укладених договорів і регламенту.


Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» застосувала санкції до восьми учасників-порушників, які брали участь в аукціонах, що відбулись 26 квітня, 6 травня, 2, 3, 13, 14, та 20 червня. Для одного учасника порушника санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом трьох місяців, що будуть ініційовані лісгоспами Закарпатської області. На одного учасника накладені санкції у вигляді утримання гарантійного внеску, як штрафу.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» наголошує, що застосування санкцій є вимушеною мірою з метою забезпечення рівних умов для всіх учасників, конкуренції та прозорості торгів.

Для запобігання виникнення подібних ситуацій необхідно суворо дотримуватися правил торгівля та обов’язково виконувати умови договорів.

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

02 грудня 2022 р. відбудеться додатковий аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2022 року лісовими господарствами Закарпатської області ТОВ «Українська універсальна біржа» код

01 грудня 2022 р. відбудеться додатковий аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2022 року лісовими господарствами Закарпатської області ТОВ «Українська універсальна біржа» код

ТОВ «Українська універсальна біржа» «01» грудня 2022 року проводить аукціони з продажу пиломатеріалів лісових господарств Закарпатської області із залученням агента ТОВ «ЗУТСБ» (код ЄДРПОУ 44164636)