УУБ застосувала санкції до п’яти учасників-порушників торгів

За напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Українська універсальна біржа працює за принципом неухильного дотримання чинного законодавства, правил торгівлі та нормативно-правових документів. Тому на біржі діє постійний моніторинг щодо недопущення порушень сторонами своїх зобов’язань до умов укладених договорів та регламенту.


Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» була вимушена застосувати санкції до п’яти учасників-порушників, які брали участь в аукціонах за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали», що відбулись 6, 20, 23 травня та 2, 6, 14 червня. Для двох учасників санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Закарпатської області. До одного учасника-порушника застосовані санкції у вигляді недопущення до участі у наступних торгах протягом трьох місяців, що будуть ініційовані лісгоспами Закарпатської області.

Застосування санкцій є вимушеною мірою для забезпечення конкуренції, прозорості торгів та рівних умов для всіх учасників.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» наголошує, що для недопущення виникнення подібних ситуацій у майбутньому, учасникам необхідно суворо дотримуватися виконання умов договорів та правил торгівлі.

0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

02 грудня 2022 р. відбудеться додатковий аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2022 року лісовими господарствами Закарпатської області ТОВ «Українська універсальна біржа» код

01 грудня 2022 р. відбудеться додатковий аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі 4 кварталу 2022 року лісовими господарствами Закарпатської області ТОВ «Українська універсальна біржа» код

ТОВ «Українська універсальна біржа» «01» грудня 2022 року проводить аукціони з продажу пиломатеріалів лісових господарств Закарпатської області із залученням агента ТОВ «ЗУТСБ» (код ЄДРПОУ 44164636)